Apartament na polu golfowym - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
375,000 $

Apartament na polu golfowym

Nowy projekt, który ma zaspokoić klientów, którzy poszukują apartamentów w prestiżowym miejscu. Wysoki standard wykończenia apartamentów, włoskie wykończenie gwarantują odpowiednią jakość. Planowany termin ukończenia nieruchomości to grudzień 2023 roku.

Projekt składa się z 44 apartamentów, w których mieszkania narożne oraz penthousy będą miały jacuzzi na balkonie. Pozostałe apartamenty będą mogły korzystać z części rekreacyjnej, gdzie znajdować się będą baseny oraz leżaki. Oprócz tego na osiedlu jest restauracja i bar, boiska wielofunkcyjne oraz pole golfowe. Właściciele apartamentów chcący korzystać z plaży będą mieli do dyspozycji infrastrukturę hotelu Melia.

Mieszkania wykończone zostaną w tzw. białej linii czyli w standardzie otrzymamy wykończoną łazienkę oraz kuchnię. Oprócz tego apartamenty zostaną wyposażone w klimatyzację oraz na każdą jednostkę przypadać będzie jedno miejsce parkingowe. Balkony mieszkań skierowane będą na pole golfowe, które otoczone jest bujną dominikańską przyrodą.

W Dominikanie właściciele apartamentów rynku pierwotnego mogą skorzystać ze specjalnego prawa podatkowego (CONFOTUR), które umożliwia zwolnienie od zobowiązań podatkowych, takich jak:
🖊 podatek transferowy od praw do nieruchomości (3% kwoty wartość nieruchomości)
🖊 podatek od nieruchomości – 1% wartości nieruchomości rocznie
Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 375,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 121
Miejscowość : Bavaro
Sypialnie : 2
Łazienki : 2
Status : Dostępny
Numer oferty : 3208

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Miejsce parkingowe
Balkon/taras
Basen
Winda
Osiedle zamknięte
Przy polach golfowych

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

adminWyrażam zgodę na gromadzenie przez tę witrynę mojego imienia i nazwiska, adresu e-mail i telefonu.

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki