Apartament Ocean View 3 BR przy Playa Bavaro - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
855,000 $

Apartament Ocean View 3 BR przy Playa Bavaro

Ta inwestycja łączy luksus i styl w jednym miejscu. Stworzone by doświadczyć wyjątkowego stylu życia z wykończeniem najwyższa jakości, znakomitej spersonalizowanej usługi i wspaniałych widoków na ocean. To jest najbardziej ambitny i wzniosły projekt w tej tym rejonie Dominikany.

Rezydencje znajdują się tuż przy plaży Bávaro w rejonie Punta Cana. Ocean Bay Luxury Beach Residences jest blisko lotniska w Punta Cana, centrów handlowych i wielu znakomitych restauracji. Możesz też liczyć na usługi jak w pięciogwiazdkowym hotelu.

Lobby oferuje wiele opcji, aby zadowolić najbardziej wymagające gusta. Są tu miejsca do wypoczynku, ćwiczeń, basen i opcje rekreacyjne dla wszystkich mieszkańców kompleksu. Znajduje się tu też ekskluzywny bar i restauracja.

Dostępny jest też klub dla dzieci co stanowi idealną przestrzeń dla najmłodszych do zabawy zaprojektowany tak by dostarczyć bezpiecznej rozrywki i zajęć dla dzieci.

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Właśnie jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 855,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 259
Miejscowość : Bavaro
Pokoje : 4
Sypialnie : 3
Łazienki : 3
Adres : Bavaro, Cortecito
Status : Dostępny
Numer oferty : 1794

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Umeblowanie
Miejsce parkingowe
Oddzielna kuchnia
Balkon/taras
Basen
Winda
Osiedle zamknięte
Widok na morze
Pierwsza linia brzegowa

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki