445,000 $

Apartament z widokiem na Ocean

Jeżeli uwielbiasz widok morza, to proponujemy  apartamenty z widokiem na zachodzące słońce, jeżeli wolisz podziwiać jachty podczas wschodu, to apartamenty z części wschodniej będą właśnie dla Ciebie.

Ten budynek to prawdziwa perła wśród nieruchomości, które mają powstać. Znajdować się będzie na prestiżowym osiedlu, tuż przy porcie. Planowany termin ukończenia inwestycji jest na sierpień 2023 roku. Deweloper daje możliwość zakupu apartamentu w tzw. białej linii (z wykończoną łazienką i kuchnią) lub w pełni umeblowanego. Część apartamentów będzie posiadała jacuzzi na balkonie. W okolicy znajdują się dwie piękne plaże oraz Laguna Azul, gdzie można korzystać z kajaków lub paddle boardów. Apartamenty mają w klimatyzację, a każdy apartament otrzyma 1 miejsce parkingowe.

Udogodnieniami apartamentu będą 2 baseny dla dorosłych oraz 1 basen dla dzieci, co więcej na III-piętrze znajdować się będzie siłownia.

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 445,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 227
Miejscowość : Punta Cana
Pokoje : 2
Sypialnie : 1
Łazienki : 2
Status : Dostępny
Numer oferty : 3196

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Miejsce parkingowe
Balkon/taras
Basen
Winda
Osiedle zamknięte
Widok na morze
Do 1 km do morza

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

adminWyrażam zgodę na gromadzenie przez tę witrynę mojego imienia i nazwiska, adresu e-mail i telefonu.

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki