Apartament z prywatnym basenem w Bavaro - 2 BR - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
215,000 $

Apartament z prywatnym basenem w Bavaro – 2 BR

Inwestycja zlokalizowana jest w samym sercu Bavaro zaledwie kilka minut od publicznej plaży. Budynek jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ każdy apartament posiadać będzie swój prywatny basen. W odległości zaledwie 5 minut od apartamentowca znajdują się bary, restauracje, sklepy oraz market.

Budynek posiadać będzie 4 piętra z 19 apartamentami wykończonymi w wyjątkowym stylu. Zostaną one w pełni umeblowane, przez co klient otrzyma mieszkanie wykończone pod klucz.

Jest to wyjątkowa inwestycja ze względu na swoją strategiczną lokalizacje. Powoduje to, że staje się ona idealnym miejsce pod wynajem krótkoterminowy. Oba budynki wyposażone zostaną w windę, podziemny parking oraz pakiet meblowy. Z centrum Bavaro, na lotnisko oraz do najpiękniejszych plaż regionu dojedziemy w około 30 minut.

Właściciele apartamentów/penthausów mogą skorzystać ze specjalnego prawa podatkowego (CONFOTUR), które umożliwia zwolnienie od zobowiązań podatkowych, takich jak:

  • podatek transferowy od praw do nieruchomości (3% kwoty wartość nieruchomości),
  • podatek od nieruchomości (IPI) – odpowiednio 1% rocznego podatku od nadwyżki 6750000 RDS.

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 215,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 100
Miejscowość : Bavaro
Pokoje : 3
Sypialnie : 2
Łazienki : 1
Status : Sprzedany
Numer oferty : 2803

Funkcje

Oferty luksusowe
Umeblowanie
Garaż
Miejsce parkingowe
Balkon/taras
Basen
Ogródek
Winda
Osiedle zamknięte
Do 1 km do morza

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki