145,000 $

Apartamentowce 5 minut od Morza Karaibskiego

Przedstawiamy nowy projekt osiedla, znajdującego się w południowo-wschodniej części Dominikany. Będą to budynki z dużym potencjałem zwrotu z nieruchomości. Oprócz tego, że nieruchomości zlokalizowane będą 40 minut od lotniska w Punta Cana to w okolicy znajdować się będzie niezbędna do życia infrastruktura tj. sklepy, apteka, bank, restauracje i bary.

Budynki będą miały apartamenty jedno, dwu i trzy pokojowe. W cenie zakupu apartament zostanie oddany w tzw. białej linii. Klient otrzyma wykończoną łazienkę, kuchnię oraz gotowe do umeblowania mieszkanie.

Właściciele apartamentów będą mieli zaledwie 5 minut pieszo do Morza Karaibskiego. Co więcej, będzie mógł on korzystać z infrastruktury dewelopera, która położona jest na skalistym wybrzeżu. Jest tam bar&restauracja. Na skalnych półkach znajdują się baseny ze słodką wodą, ale dla miłośników morskiej wody zbudowane zostały specjalne zejścia do Morza Karaibskiego. Ogromną zaletą projektu jest malownicza lokalizacja, z której podziwiać można zapierające dech w piersiach zachody słońca.

Deweloper stworzył bardzo dogodne warunki płatności. W przypadku tego dewelopera, rezerwacja apartamentu wynosi 5 000 USD. Po miesiącu od wpłaty rezerwacyjnej, klient uiszcza opłatę w wysokości 20% wartości nieruchomości. W trakcie trwania budowy wpłacamy transze równe 40% wartości oraz przy odbiorze wpłacamy pozostałe 40%.

W Dominikanie właściciele apartamentów rynku pierwotnego mogą skorzystać ze specjalnego prawa podatkowego (CONFOTUR), które umożliwia zwolnienie od zobowiązań podatkowych, takich jak:
🖊 podatek transferowy od praw do nieruchomości (3% kwoty wartość nieruchomości)

🖊 podatek od nieruchomości – 1% wartości nieruchomości rocznie

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Bayahibe – La Romana
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 145,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 90
Miejscowość : Bayahibe-Dominicus
Pokoje : 2
Sypialnie : 1
Łazienki : 1
Status : Sprzedany
Numer oferty : 3271

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Balkon/taras
Basen
Ogródek
Winda
Osiedle zamknięte
Do 1 km do morza

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki