240,000 $

Apartamentowiec w Cap Cana – 2 BR

Przedstawiamy państwu nowoczesny apartamentowiec, który znajduje się w jedynym z najpopularniejszych miejsc w Dominikanie. Mamy tu na myśli oczywiście Cap Cana.

Kompleks składać się będzie z dwóch budynków oraz 3 basenów. Co więcej, znajdziemy tutaj plac zabaw, bar dla właścicieli apartamentów, centrum fitness oraz SPA i saunę. Budynki zostaną wybudowane w modernistycznym stylu z najlepszych materiałów. W obu  budynkach deweloper oferuje 56 mieszkań 1, 2 i 3 pokojowych.

Warto nadmienić, że obiekt strzeżony będzie całodobowo. Jadąc z lotniska, dojedziemy na miejsce w 10 minut.  W okolicy znajduje się również jedno z najlepszych pól golfowych, Punta Espada. Dojazd do słynnych plaż w Cap Cana zajmie zaledwie kilka minut.

Mieszkanie w tego typu apartamencie to najlepsza inwestycja, która gwarantuje nawet do 10% zwrotu w skali roku.

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 240,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 150
Miejscowość : Cap Cana
Pokoje : 3
Sypialnie : 2
Łazienki : 3
Status : Dostępny
Numer oferty : 2792

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Miejsce parkingowe
Balkon/taras
Basen
Ogródek
Winda
Osiedle zamknięte
Przy polach golfowych

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemyWyrażam zgodę na gromadzenie przez tę witrynę mojego imienia i nazwiska, adresu e-mail i telefonu.

Compare Listings

Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki