165,000 $

Apartamenty 1 i 2 BR przy polach golfowych

Przedstawiamy kompleks apartamentów położony na zamkniętym osiedlu wśród pól golfowych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających apartamentu inwestycyjnego. Nieruchomość znajdować się będzie w turystycznej miejscowości, która jest położona zaledwie 20 minut od lotniska w Punta Cana. Na terenie obiektu znajdować się będzie basen, siłownia, plac zabaw dla dzieci. Budynek będzie również wyposażony w windę oraz będzie on monitorowany. Na terenie obiektu znajdować się będzie parking dla właścicieli apartamentów. Właściciele apartamentów mają możliwość korzystania z Beach Clubu znajdującego się na plaży 10 minut pieszo od obiektu.

Kompleks będzie posiadał 3 budynki, w których znajdować się będą apartamenty z 1 i 2 sypialniami. Powierzchnia apartamentu będzie wynosić między 74 a 169m2. Ceny apartamentów wynoszą od 165 000 do 357 000 USD. Mieszkania są oczywiście w tzw. białej linii. Oznacza to, że w cenie apartamentu otrzymamy w pełni wykończoną kuchnię, łazienkę oraz przygotowane mieszkanie do umeblowania. Klimatyzacja znajdzie się w każdym apartamencie.

Planowany termin ukończenia nieruchomości to grudzień 2023 roku. Standardowy plan płatności przygotowany przez dewelopera wygląda następująco (jest on elastyczny i możemy go dla Państwa negocjować):

5000 USD – rezerwacja
20% podczas podpisania umowy
60% rozłożone na transze w trakcie budowy
20% przy odbiorze apartamentu

W Dominikanie właściciele apartamentów rynku pierwotnego mogą skorzystać ze specjalnego prawa podatkowego (CONFOTUR), które umożliwia zwolnienie od zobowiązań podatkowych, takich jak:
🖊 podatek transferowy od praw do nieruchomości (3% kwoty wartość nieruchomości)
🖊 podatek od nieruchomości – 1% wartości nieruchomości rocznie
Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 165,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 74
Miejscowość : Bavaro
Pokoje : 1
Sypialnie : 1
Łazienki : 1
Status : Dostępny
Numer oferty : 3920

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Miejsce parkingowe
Balkon/taras
Basen
Winda
Osiedle zamknięte
Przy polach golfowych

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki