Apartamenty 450 m od Morza Karaibskiego 1BR - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
79,900 $

Apartamenty 450 m od Morza Karaibskiego 1BR

Nowy projekt deweloperski, który powstanie bardzo blisko Morza Karaibskiego w miejscowości Bayahibe. Położony zaledwie 450 metrów od plaży, to doskonała nieruchomość pod kątem inwestycyjnym. To właśnie stąd wypływają turyści na malowniczą wyspę Saona. Będzie to kompleks dwóch budynków, pomiędzy którymi znajdzie się basen otoczony tropikalną roślinnością. Pierwszy blok zostanie oddany w sierpniu 2024 r., a drugi w lutym 2025 r.

To 48 pięknych apartamentów. Wszystkie mają widok na patio z basenem. Do dyspozycji właścicieli będzie siłownia. Każdy apartament z dwoma sypialniami i dwoma łazienkami otrzyma miejsce parkingowe. Pozostałe apartamenty będą miały przydzielony otwarty parking.

Osiedle będzie strzeżone 24h/7 oraz będzie miało recepcję. Okolica jest bardzo atrakcyjna, ponieważ znajdują się tu liczne bary oraz restauracje. Do La Romana dojedziemy w 20 minut, a na lotnisko w Punta Cana dotrzemy w 40 minut.

Deweloper zorganizował dogodny plan płatności:

  • 5000 USD – rezerwacja
  • 10% – po podpisaniu umowy
  • 40% – w trakcie trwania budowy (rozłożone na transze)
  • 50% – przy odbiorze

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Bayahibe – La Romana
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 79,900 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 61
Miejscowość : Bayahibe
Pokoje : 2
Sypialnie : 1
Łazienki : 1
Status : Sprzedany
Numer oferty : 4928

Funkcje

Oferty tygodnia
Miejsce parkingowe
Balkon/taras
Basen
Ogródek
Osiedle zamknięte
Do 1 km do morza

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki