Apartamentowiec nad jeziorem 2BR - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
240,000 $

Apartamentowiec nad jeziorem 2BR

A więc wreszcie możemy przedstawić Wam najnowszy projekt w okolicy Punta Cana, a dokładniej w regionie Cabeza de Toro. To będzie pierwsza taka inwestycja realizowana w tym regionie. Niektórzy z Was mogą kojarzyć to miejsce z Laguny Bavaro🐦 znajdującej się nieopodal. Kompleks apartamentów powstanie na polu golfowym🏌‍ zaledwie 5 minut samochodem od plaży. Nie jest to problem, ponieważ deweloper zadba o transport na poblisku Beach Club, który będzie dostępny dla właścicieli apartamentów. Do lotniska✈ w Punta Cana dojedziemy w 15 minut, co jest ogromną zaletą.
 
Obiekt będzie znajdował się na wspomnianym wcześniej polu golfowym. Na jego terenie znajdą się ścieżki do spacerowania/biegania🏃 czy jazdy rowerem. Przy samym obiekcie znajdzie się jezioro🏊, które zostanie zagospodarowane. Na terenie kompleksu będzie restauracja🍽, bar sportowy oraz SPA. Na osiedlu będzie można zakupić również działki pod prywatne inwestycje. Wszystkie apartamenty będą miały dostępne miejsce parkingowe. 
 
Apartamenty będą posiadać podstawowe umeblowanie. Tarasy są skierowane na wschód. Budowa ma rozpocząć się w 2025 roku i zostać zakończona w 2027 r. Deweloper zdecydował się na korzystniejszy model płatności dla klientów:
  • 5000 USD rezerwacji
  • 20% przy podpisaniu umowy
  • 40% w trakcie powstawania inwestycji rozłożone na transze
  • 40% przy odbiorze

 

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Jesteśmy laureatami oraz byliśmy nominowani do nagród jako najwięksi sprzedawcy nieruchomości na rynku zagranicznym za 2022 rok.  Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

 

Nie przegap swojej szansy i nie czekaj długo, skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 240,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 91
Miejscowość : Cabeza de Torro
Pokoje : 3
Sypialnie : 2
Łazienki : 2
Status : Dostępny
Numer oferty : 6180

Funkcje

Oferty luksusowe
Umeblowanie
Miejsce parkingowe
Balkon/taras
Basen
Osiedle zamknięte
Przy polach golfowych

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki