Apartamenty na wzgórzu z widokiem na Ocean - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
235,000 $

Apartamenty na wzgórzu z widokiem na Ocean

Projekt położony jest w północnej części Dominikany, a dokładniej w Puerto Plata. Ten nowoczesny kompleks został wybudowany przez europejskiego dewelopera, który planuje jeszcze dwa etapy. Apartamentowiec znajduje się w turystycznym miejscu, który gwarantuje atrakcyjny zwrot z nieruchomości.

Apartament można zakupić w dwóch opcjach, prywatnie lub w systemie CONDO, w którym to deweloper będzie zarządzał naszą nieruchomością. Jest to typowa inwestycja, która zagwarantuje nam dochód pasywny. Jednocześnie będziemy mogli korzystać z nieruchomości, w momencie kiedy nie będzie wynajmowana.

Projekt został wykonany z najlepszej jakości materiałów. Apartamenty są w pełni umeblowane produktami europejskimi. Ogromną zaletą apartamentów jest balkon z widokiem na Ocean. Cały kompleks znajduje się na zamkniętym osiedlu, gdzie znajduje się kilka restauracji, plaża, sklepy. Właściciele apartamentów będą mogli korzystać z infrastruktury pobliskiego hotelu. W hotelu znajduje się basen, a w przyszłości planowane jest SPA i siłownia.

Jest to poglądowa oferta jednego z apartamentów, które może zaproponować deweloper. Zapytaj o pozostałe, a wkrótce powstaną nowe etapy, o które śmiało możesz nas pytać! Przedstawiony apartament jest jednym z wielu.

 

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Puerto Plata
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 235,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 76
Miejscowość : Puerto Plata
Pokoje : 1
Sypialnie : 1
Łazienki : 1
Status : Dostępny
Numer oferty : 3216

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Umeblowanie
Balkon/taras
Basen
Winda
Osiedle zamknięte
Widok na morze
Do 1 km do morza

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

adminWyrażam zgodę na gromadzenie przez tę witrynę mojego imienia i nazwiska, adresu e-mail i telefonu.

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki