198,000 $

Apartamenty nad Morzem Karaibskim – JEDYNIE 200 metrów do plaży 1BR

Najnowszy projekt w 2023 roku nad Morzem Karaibskim. Obiekt będzie częścią całego osiedla znajdującego się nieopodal miejscowości Bayahibe Dominicus. Ten rejon cechują malownicze zachody słońca. Okolica jest niezwykle atrakcyjna. Czas płynie tutaj wolnej. Pomagają w tym pobliskie knajpki i restauracje.

Kompleks znajdować się będzie 200 metrów od prywatnej plaży, do której dostęp będą mieli właściciele apartamentów. Na wspomnianej plaży znajdować się będzie restauracja. Udogodnieniami dla właścicieli będzie basen, bar, miejsce na grilla. Wszystko to zostanie zaaranżowane ogrodami.

W projekcie znajdzie się 118 apartamentów z jedną i dwoma sypialniami. Do lotniska w Punta Cana właściciele dojadą w niecałą godzinę, a do lotniska Las Americas w Santo Domingo w niecałe 2 godziny. Nieopodal miejscowości znajduje się narodowy park Cotubanama. Do większego miasta – La Romana dojedziemy w 20 minut.

Planowany termin oddania nieruchomości to grudzień 2026 roku. Deweloper przygotował dogodny plan płatności, który na życzenie kupujących może być modyfikowany. Standardowy wygląda następująco:

5000 USD – rezerwacja

20% przy podpisaniu umowy

60% rozłożone na transze w trakcie powstawania inwestycji

20% przy obiorze

Szczegóły

Region : Bayahibe – La Romana
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 198,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 71
Miejscowość : Bayahibe-Dominicus
Pokoje : 2
Sypialnie : 1
Łazienki : 1
Status : Dostępny
Numer oferty : 6305

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki