Apartamenty typu studio nad Morzem Karaibskim (en translation) (es translation) - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
89,900 $

Apartamenty typu studio nad Morzem Karaibskim (en translation) (es translation)

Przedstawiamy Państwu super ofertę małych mieszkań typu «studio», które znajdować się będą w malowniczej miejscowość od strony Morza Karaibskiego. Jest to świetna nieruchomość jako produkt inwestycyjny pod wynajem krótkoterminowy. Niski czynsz pozwoli na osiągnięcie wysokiej stopy zwrotu w okolicach 10%, a nawet więcej. Kompleks znajdować się będzie niecałe 15 minut pieszo od urokliwej plaży Dominicus, na której można podziwiać jedne z najpiękniejszych zachodów słońca.

W cenie apartamentu otrzymamy w pełni wykończone mieszkanie. Powierzchnia apartamentu wynosi 43m2, w tym 7m2 tarasu. Dużą zaletą projektu jest brak podatku od nieruchomości, ponieważ wartość apartamentu nie przekracza limitu nakładanego przez urząd. W przypadku zakupu tej nieruchomości nie musimy płacić podatku od nieruchomości, który wynosi 1% rocznie. Przy kompleksie znajdować się będą takie udogodnienia jak baseny, sztuczne jezioro, siłownia, restauracja, czy plac zabaw.

Nieruchomość zostanie ukończona w marcu 2024 roku. Deweloper stworzył korzystne warunki płatności, które płaci się w transzach. Pozostało już tylko 9 apartamentów. Z nami zakupisz nieruchomość z Polski oraz załatwisz wszelkie formalności. Jedynym wymogiem jest odbiór mieszkania w Dominikanie.

Detalles

Región : Bayahibe – La Romana
Tipo de propiedad : Departamento
Precio : 89,900 $
Mercado : Primario
zona (m2) : 43
Localidad : Bayahibe-Dominicus
Habitaciones : 1
Dormitorios : 1
Baños : 1
Estado : Vendido
ID de propiedad : 3486

Características

Ofertas de la semana
Aire acondicionado
Plaza de aparcamiento
Balcón / Terraza
Piscina
Finca cerrada
Hasta 1 km del mar.

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

mikeDoy mi consentimiento para que este sitio recopile mi nombre, correo electrónico y teléfono.

Compare Listings

Título Precio Estado Tipo Superficie Uso Habitaciones Baños