89,900 $

Apartamenty typu studio nad Morzem Karaibskim (en translation)

Przedstawiamy Państwu super ofertę małych mieszkań typu “studio”, które znajdować się będą w malowniczej miejscowość od strony Morza Karaibskiego. Jest to świetna nieruchomość jako produkt inwestycyjny pod wynajem krótkoterminowy. Niski czynsz pozwoli na osiągnięcie wysokiej stopy zwrotu w okolicach 10%, a nawet więcej. Kompleks znajdować się będzie niecałe 15 minut pieszo od urokliwej plaży Dominicus, na której można podziwiać jedne z najpiękniejszych zachodów słońca.

W cenie apartamentu otrzymamy w pełni wykończone mieszkanie. Powierzchnia apartamentu wynosi 43m2, w tym 7m2 tarasu. Dużą zaletą projektu jest brak podatku od nieruchomości, ponieważ wartość apartamentu nie przekracza limitu nakładanego przez urząd. Podczas kupna apartamentu zostaniemy zwolnieni również z podatku od czynności cywilno-prawnych. Przy kompleksie znajdować się będą takie udogodnienia jak baseny, sztuczne jezioro, siłownia, restauracja, czy plac zabaw.

Termin ukończenia inwestycji zapowiadany jest na marzec 2024 roku. Deweloper stworzył korzystne warunki płatności, które zostaną rozłożone na transze. Pozostało już tylko 9 apartamentów. Z nami zakupisz nieruchomość z Polski oraz załatwisz wszelkie formalności. Jedynym wymogiem jest odbiór mieszkania w Dominikanie.

Details

Region : Bayahibe – La Romana
Property type : Apartment
Price : 89,900 $
Market : Primary
area (m2) : 43
Locality : Bayahibe-Dominicus
Rooms : 1
Bedrooms : 1
Bathrooms : 1
Status : Sold
Property ID : 3484

Features

Deals of the week
Air conditioning
Parking space
Balcony / Terrace
Pool
Closed estate
Up to 1 km from the sea

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

mikeI consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.

Compare Listings

Title Price Status Type Area Purpose Bedrooms Bathrooms