Nowy projekt w Bavaro - OKAZYJNA CENA! - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
145,000 $

Nowy projekt w Bavaro – OKAZYJNA CENA!

Dziś prezentujemy nowy projekt w miejscowości Bavaro. Położona jest zaledwie 25 minut od lotniska w Punta Cana. Nowy kompleks zostanie wybudowany  na osiedlu z polem golfowym. Okolica jest zielona oraz zadbana. Jest to ciche i spokojne miejsce, z dala od karaibskiego gwaru. Na pobliską plaże dojeżdżać będzie osiedlowy bus. Deweloper jest w trakcie ubiegania się o prawo CONFOUR, które zwalnia kupującego z podatku transferowego oraz z podatku od nieruchomości przez 15 lat.

 

Projekt złożony jest z trzech budynków. Łącznie ma 96 mieszkań. Każdy apartament ma 75m2. Penthouse (dwupoziomowe mieszkania) mają taras na dachu o powierzchni 50m2. W każdym budynku jest winda. Do każdego apartamentu przypisano jedno miejsce parkingowe. Oprócz tego przeznaczono 10 miejsc dla gości. Planowany termin oddania kompleksu to grudzień 2026 roku. Wszystkie apartamenty są wyposażone w klimatyzację.  Deweloper pod koniec budowy może zaproponować pakiety meblowe właścicielom.

 

Udogodnieniami projektu będzie basen, siłownia, osiedlowe lobby, basen dla dzieci, boisko do siatkówki, miejsce na grilla. Najważniejszym z nich jest prywatny dostęp na plażę Arena Gorda. Czynsz apartamentu wynosić będzie 2 USD/m2. Plan płatności wygląda następująco:

  • Rezerwacja – 3 000 USD
  • 10% przy podpisaniu umowy
  • 40% rozłożone na transze w trakcie powstawania inwestycji
  • 50% przy odbiorze

 

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 145,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 75
Miejscowość : Bavaro
Pokoje : 2
Sypialnie : 1
Łazienki : 1
Status : Dostępny
Numer oferty : 6440

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Umeblowanie
Miejsce parkingowe
Balkon/taras
Basen
Winda
Osiedle zamknięte
Przy polach golfowych

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki