350,000 $

Apartamenty z widokiem na Ocean na prestiżowym osiedlu

Nowy, a zarazem bardzo ciekawy projekt, który został przystosowany w ten sposób, aby wszystkie apartamenty posiadały widok na Ocean. Pierwsze apartamenty znajdować się będą na V-piętrze. Na pierwszych dwóch piętrach znajdować się będzie parking, a na dwóch następnych lobby, z 24-godzinną obsługą, siłownią, SPA, salą konferencyjną oraz miejscem do pracy.

W budynku znajdować się będą apartamenty z jedną sypialnią, dwoma i trzema, a penthousy na samej górze będą miały nawet 5 pokoi. Podstawowy apartament z jedną sypialnią będzie miał powierzchnię 114m2, w tym przestronny taras, dwie łazienki oraz salon z aneksem kuchennym. Do tego mieszkania dołączono 1 miejsce parkingowe. W cenie otrzymamy wykończoną kuchnię, łazienkę oraz przygotowane mieszkanie do umeblowania.

Na terenie kompleksu znajdować się będą baseny dla dorosłych i dzieci, z których korzystać będą mogli właściciele. Obiekt będzie oczywiście strzeżony. Apartamenty będą gotowe pod koniec 2022 roku.

Budynek jest na prestiżowym osiedlu położonym zaledwie 10 minut samochodem od lotniska. W okolicy znajduje się zaprojektowane przez Jack’a Nicklausa pole golfowe Punta Espada, których część dołków położona jest tuż nad brzegiem Oceanu. Kilkanaście minut pieszo od kompleksu znajdują się dwie plaże oraz laguna, gdzie można korzystać z kajaków i paddle boardów.

Plan płatności wygląda następująco:

 • 40% rozłożone w ratach po 10% lub 20% w trakcie budowy
 • 60% podczas odbioru apartamentu
W Dominikanie właściciele apartamentów rynku pierwotnego mogą skorzystać ze specjalnego prawa podatkowego (CONFOTUR), które umożliwia zwolnienie od zobowiązań podatkowych, takich jak:
🖊 podatek transferowy od praw do nieruchomości (3% kwoty wartość nieruchomości)
🖊 podatek od nieruchomości – 1% wartości nieruchomości rocznie
Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 350,000 $
Rynek : Pierwotny
Miejscowość : Cap Cana
Pokoje : 2
Sypialnie : 1
Łazienki : 2
Status : Dostępny
Numer oferty : 3384

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Miejsce parkingowe
Balkon/taras
Basen
Ogródek
Osiedle zamknięte
Widok na morze
Przy polach golfowych
Do 1 km do morza

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


  Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

  admin  Wyrażam zgodę na gromadzenie przez tę witrynę mojego imienia i nazwiska, adresu e-mail i telefonu.

  Compare Listings

  Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki