Atrakcyjny apartament 1 BR w Bayahibe - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
55,000 $

Atrakcyjny apartament 1 BR w Bayahibe

Ten projekt realizowany jest zgodnie z wysokimi standardami jakości i innowacyjności. Zastosowano w nim niezwykłe wykończenia i designem. Położony jest kilka metrów od pięknej karaibskiej plaży. Znajduje się w uroczym, znanym z pirackiej przeszłości miasteczku Bayahibe, dlatego jest wyjątkowym miejscem dla koneserów historii i miłośników przygody. Jest to jedno z najbardziej cenionych miejsc w Dominikanie. Osiedle ma strategiczną lokalizację, ponieważ znajduje się zaledwie 10 minut od międzynarodowego lotniska La Romana, 35 minut od międzynarodowego lotniska Punta Cana i 60 minut od międzynarodowego lotniska Las Américas (Santo Domingo).

Właściciele apartamentów/penthausów mogą skorzystać ze specjalnego prawa podatkowego (CONFOTUR), które umożliwia zwolnienie od zobowiązań podatkowych, takich jak:

  • podatek transferowy od praw do nieruchomości (3% kwoty wartość nieruchomości),
  • podatek od nieruchomości (IPI) – odpowiednio 1% rocznego podatku od nadwyżki 6750000 RDS.

Deweloper stworzył bardzo korzystne warunki płatności. Opłata rezerwacyjna wynosi 10000 USD, przy podpisaniu umowy należy wpłacić 20% wartości (pomniejszone o opłatę rezerwacyjną), w trakcie realizacji inwestycji 30 % i dopiero przy odbiorze apartamentu ostatnie 50%. Przewidywany termin oddania inwestycji to 2022 rok.

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Bayahibe – La Romana
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 55,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 44
Miejscowość : Bayahibe
Pokoje : 2
Sypialnie : 1
Łazienki : 1
Adres : Bayahibe, Los Melones
Status : Dostępny
Numer oferty : 2640

Funkcje

Oferty promocyjne
Klimatyzacja
Miejsce parkingowe
Oddzielna kuchnia
Basen
Ogródek
Winda
Osiedle zamknięte

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki