Domek na nowo powstałym osiedlu Oasis del Lago - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
150,000 $

Domek na nowo powstałym osiedlu Oasis del Lago

Nowo powstałe osiedle Oasis del Lago wystawiło na sprzedaż kolejną cześć domków po promocyjnych cenach świątecznych. Osiedle położone jest zaledwie kilka minut samochodem od Bavaro oraz około 30 minut od lotniska w Punta Cana. Miejsce to można nazwać samowystarczalnym miasteczkiem, ponieważ znajdziemy na nim wszelkie niezbędne miejsca do życia. Są między innymi: centrum handlowe wraz ze sklepami spożywczymi, powierzchnie biurowe, rozległe tereny zielone, siłownie oraz Casa Club.

Dzięki członkostwu w Casa Club, mogą państwo korzystać z basenów, placów zabaw dla dzieci, boisk sportowych, jeziora, które znajduje się na terenie osiedla, wspomnianych wyżej siłowni. Przede wszystkim, członkowie klubu będą mogli grać na jedynym oświetlanym polu golfowym w Dominikanie. Całe osiedle charakteryzuje się stylem modernistycznym, połączonym z dużą ilością terenów zielonych.

Villa typu A znajduje się na działce o powierzchni 500m2, zaś powierzchnia jego powierzchnia liczy 122m2. W domu znajdziemy 2 pokoje z łazienką, w tym jeden z garderobą, salon połączony z jadalnia, łazienkę dla gości, kuchnie z pomieszczeniem gospodarczym. Dodatkowo, dom posiada garaż na dwa samochody. Ponad to, konstrukcja domu jest antysejsmiczna.

Posiadamy jeszcze 2 domy, które objęte są 10% zniżką i kosztują jedynie 150 000 $. W cenę wliczona ulga podatkowa (CONFOTUR), która zwalnia kupującego z opłaty 3% od wartości nieruchomości, oraz dodatkowo deweloper opłaca dożywotnie członkostwo w Casa Club.

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Dom/Willa
Cena : 150,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 122
Miejscowość : Bavaro
Pokoje : 3
Sypialnie : 2
Łazienki : 3
Status : Dostępny
Numer oferty : 2753

Funkcje

Oferty luksusowe
Oferty tygodnia
Oferty promocyjne
Garaż
Oddzielna kuchnia
Balkon/taras
Ogródek
Osiedle zamknięte
Przy polach golfowych

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki