Działki w I linii brzegowej - Puerto Plata - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
10,000,000 $

Działki w I linii brzegowej – Puerto Plata

Mamy do zaproponowania dwie działki w północnej części kraju. Są to bardzo dobre propozycje w Regionie Rio San Juan. Działki oddalone są od siebie o około 2 km.

Powierzchnia pierwszej działki to 1 950 000 m2 oraz 700 metrów linii brzegowej! Plaża jest piaszczysta oraz posiada duży potencjał. W okolicy znajduje się również jezioro. W głąb lądu jest wzgórze, na którym można zrealizować projekt kilku willi z rozciągającym się, panoramicznym widokiem na Ocean. Druga działka ma powierzchnię 371 686m2 i 500 metrów linii brzegowej. Koszt pierwszej (większej) działki to 19 USD/m2, a drugiej 27 USD/m2.

Działki znajdują się w rejestrze oraz posiadają pełne tytuły.

Okolica jest spokojna. Dojazd do działek jest asfaltowy oraz doprowadzono do nich wszystkie media. Ministerstwo Środowiska wydało dokument informujący, że teren nie jest częścią żadnego Parku Narodowego/Krajobrazowego, co pozwala na zrealizowanie zabudowy hotelowo-turystycznej.

 

Jeżeli zainteresowała Cię oferta, skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci więcej informacji na temat oraz przedstawimy niezbędne materiały związane z zakupem.

Szczegóły

Region : Puerto Plata
Rodzaj nieruchomości : Działka
Cena : 10,000,000 $
Rynek : Wtórny
Miejscowość : Puerto Plata
Status : Dostępny
Numer oferty : 5654

Funkcje

Widok na morze
Pierwsza linia brzegowa

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki