Kameralny projekt w Cap Canie - SUPER CENY 3BR - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
479,000 $

Kameralny projekt w Cap Canie – SUPER CENY 3BR

Cap Cana to jedno z tych miejsc, które pozwalają w pełni cieszyć się magią Karaibów oraz odpoczywać. To zamknięte osiedle posiada niezbędną do życia infrastrukturę. Co więcej położone jest zaledwie 15 minut od lotniska w Punta Cana. Na terenie obiektu jest siłownia, marina z restauracjami, sklepami oraz oczywiście jachtami, które czekają na Ciebie. Znajdziemy też coś dla miłośników golfa i polo. Cap Cana przyciąga polem golfowym Punta Espada, które graniczy z Oceanem. Natomiast miłośnicy jazdy konnej będą mogli nauczyć się gry w polo lub cieszyć się długimi przejażdżkami. To tylko wierzchołek góry lodowej jaki może zaproponować Cap Cana.

Kompleks posiadać będzie jedyne 60 apartamentów w trzech czteropiętrowych budynkach. Do wyboru są apartamenty z 1, 2 i 3 sypialniami. W cenie apartamentu otrzymujemy w pełni wykończone mieszkanie! Miesięczny czynsz będzie wynosił 1,5 USD/m2 + 50 USD za taras na dachu tzw. solarium. Na terenie obiektu zaplanowano basen, siłownię, miejsce odpoczynku oraz lobby, z których korzystać będą mogli właściciele.

Deweloper stworzył korzystne warunki płatności za apartament. Rezerwacja wynosi 5000 USD, 20% wpłacamy przy podpisaniu umowy. Następne 60% rozkładamy na transze w trakcie powstawania inwestycji. Ostatnie 20% płacimy przy odbiorze. Projekt jest na etapie pozyskiwania ulgi CONFOTUR, która zwolni kupującego z podatku transferowego – 3% wartości nieruchomości ora z podatku od nieruchomości przez 15 lat.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 479,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 120
Miejscowość : Cap Cana
Pokoje : 4
Sypialnie : 3
Łazienki : 3
Status : Sprzedany
Numer oferty : 5676

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Umeblowanie
Miejsce parkingowe
Dwupoziomowe
Balkon/taras
Basen
Winda
Osiedle zamknięte
Przy polach golfowych

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki