Kompleks apartamentów w Bavaro 3BR - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
310,000 $

Kompleks apartamentów w Bavaro 3BR

Przedstawiamy Państwu projekt hiszpańskiego dewelopera w Bavaro. To malownicze osiedle powstaje zaledwie 10 minut pieszo od plaży. W projekcie znajduje się 327 mieszkań, w tym te z jedną, dwoma i trzema sypialniami. Wszystko to na powierzchni 50 000m2.

To zamknięty kompleks strzeżony 24h/7. Deweloper proponuje swoją administrację apartamentem po jego wybudowaniu. To doskonała okazja dla osób poszukujących apartamentu inwestycyjnego. Właściciele takiej nieruchomości mogą traktować ją jako nieruchomość wakacyjną i cieszyć się nią kilka tygodni w roku.

Na terenie osiedla znajdować się będzie basen o powierzchni 1800m2, siłownia, restauracja, mini-golf, boisko do siatkówki. W cały projekt zostanie wkomponowana tropikalna zieleń. Ogromną zaletą nieruchomości jest jej odległość od lotniska w Punta Cana – 20 minut.

 

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 310,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 164
Miejscowość : Bavaro
Pokoje : 4
Sypialnie : 3
Łazienki : 3
Status : Dostępny
Numer oferty : 5114

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Miejsce parkingowe
Balkon/taras
Basen
Ogródek
Osiedle zamknięte
Do 1 km do morza

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki