209,000 $

Kompleks o niezwykłej budowie architektonicznej

Nowy projekt położony w sercu Punta Cana, który pod kątem architektonicznym będzie jedyny w swoim rodzaju. Projektanci stanęli na wysokości zadania proponując kompleks niezwykłe rozwiązanie architektoniczne. Będzie to unikalny budynek na Karaibach o tak nietypowej budowie.
Ceny zaczynają się od 209 000 USD za 63m2. W tej cenie klient otrzyma wykończoną kuchnię, łazienkę oraz przygotowane do umeblowania mieszkanie. Kompleks będzie składał się głównie z mieszkań z 1 i 2 sypialniami. Część z nich posiadać będzie jacuzzi na balkonie oraz miejsce parkingowe.
Do dyspozycji właścicieli będzie część sportowa z boiskami wielofunkcyjnymi, tereny zielone, pasaż handlowy, duży basen, restauracja siłownia oraz SPA, które znajdować się będą w samym środku kompleksu. Właściciele apartamentów będą mieli możliwość korzystania z Beach Clubu innego projektu tego dewelopera.
W Dominikanie właściciele apartamentów rynku pierwotnego mogą skorzystać ze specjalnego prawa podatkowego (CONFOTUR), które umożliwia zwolnienie od zobowiązań podatkowych, takich jak:
🖊 podatek transferowy od praw do nieruchomości (3% kwoty wartość nieruchomości)
🖊 podatek od nieruchomości – 1% wartości nieruchomości rocznie
Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 209,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 45
Miejscowość : Bavaro
Pokoje : 2
Sypialnie : 1
Łazienki : 1
Status : Dostępny
Numer oferty : 3308

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemyWyrażam zgodę na gromadzenie przez tę witrynę mojego imienia i nazwiska, adresu e-mail i telefonu.

Compare Listings

Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki