495,000 $

Nieruchomość na prestiżowym osiedlu w Marinie

Projekt nieruchomości, którego ukończenie zaplanowano na grudzień 2024 roku to niewątpliwa okazja. Kompleks będzie znajdował się przy samej Marinie, w której nie brakuje restauracji, barów, sklepów oraz pozostałej niezbędnej infrastruktury do życia. Jest to miejsce, z którego wypływają luksusowe rejsy na Saonę oraz Catalinę. Co więcej, jest to również idealna okazja na spróbowanie wędkarstwa sportowego. Na osiedle wstęp mają jedynie właściciele nieruchomości lub osoby, które wcześniej zarejestrowały swój wjazd. Nieruchomość znajdować się będzie bardzo blisko lotniska w Punta Cana, ponieważ dojedziemy do niego w 15 minut.

Budynek został zaprojektowany w nowoczesnym i ponadczasowym stylu. Dominować będzie wykończenie ze szkła. Udogodnieniami dla właścicieli będą jacuzzi na balkonach oraz dwa baseny znajdujące się przed budynkiem. Do dyspozycji będzie również siłownia oraz taras widokowy z panoramicznym widokiem znajdujący się na dachu budynku. Ośrodek będzie strzeżony 24h/7. Każdy apartament posiadać będzie co najmniej jedno miejsce parkingowe. 186 apartamentów będzie miało widok na Ocean. Deweloper proponuje 1, 2 lub 3 pokojowe mieszkania, które mają powierzchnie od 113m2 do nawet 320m2. Ceny apartamentów zaczynają się od 495 000 USD. W cenie otrzymujemy wykończoną łazienkę, kuchnię oraz mieszkanie przygotowane do umeblowania.

W okolicy znajdują się dwie plaże: Playa Api i Playa Juanillo. Do jednego z najpopularniejszych pól golfowych na Karaibach, Punta Espada i La Cana, dotrzemy w 10 minut. Deweloper przygotował wiele planów płatności w zależności od wymagań klienta.

W Dominikanie właściciele apartamentów rynku pierwotnego mogą skorzystać ze specjalnego prawa podatkowego (CONFOTUR), które umożliwia zwolnienie od zobowiązań podatkowych, takich jak:
🖊 podatek transferowy od praw do nieruchomości (3% kwoty wartość nieruchomości)
🖊 podatek od nieruchomości – 1% wartości nieruchomości rocznie
Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 495,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 160
Miejscowość : Cap Cana
Pokoje : 4
Sypialnie : 3
Łazienki : 3
Status : Sprzedany
Numer oferty : 3304

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Miejsce parkingowe
Balkon/taras
Basen
Ogródek
Winda
Osiedle zamknięte
Widok na morze
Przy polach golfowych
Do 1 km do morza

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki