Nieruchomość przy Oceanie na Półwyspie Samana 1BR - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
199,000 $

Nieruchomość przy Oceanie na Półwyspie Samana 1BR

Nowy projekt deweloperski położony w okolicy miejscowości Las Terrenas na Półwyspie Samana. Planowany termin wybudowania nieruchomości to grudzień 2025 roku. Kompleks posiada 226 apartamentów wkomponowanych w piękną, tropikalną zieleń półwyspu. Budynki położone są w pierwszej linii brzegowej, tuż przy plaży. Większość tarasów zostanie skierowanych w stronę plaży.

Na terenie osiedla znajdzie się Beach Club, baseny o łącznej powierzchni 3800m2, boiska , siłownia oraz minimarket. Do międzynarodowego lotniska w El Catey dojedziemy w 20 minut, a do lotniska Las Americas w Santo Domingo około 2 godziny. Apartamenty zostaną wykończone w białej linii – w pełni wykończona kuchnia, łazienka i przygotowane mieszkanie do umeblowania.  Mieszkania na parterze będą posiadać swim-up, czyli bezpośrednie wyjście do basen.

Okolica jest niezwykle atrakcyjna. Nieopodal nieruchomości znajduje się inny projekt, który został w pełni wyprzedany. Samana znana jest głównie z wielorybów przypływających tutaj co roku. Półwysep jest niezwykle atrakcyjny. Są tutaj wodospady, laguny, jeziora oraz przepiękne plaże. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju i harmonii.

Deweloper przygotował kilka form płatności. Jedna z nich wygląda następująco:

  • 5000 USD – rezerwacja
  • 20% wartości – po podpisaniu umowy
  • 60% wartości – rozłożone na transze podczas budowy
  • 20% wartości – podczas odbioru
W Dominikanie właściciele apartamentów rynku pierwotnego mogą skorzystać ze specjalnego prawa podatkowego (CONFOTUR), które umożliwia zwolnienie od zobowiązań podatkowych, takich jak:
🖊 podatek transferowy od praw do nieruchomości (3% kwoty wartość nieruchomości)
🖊 podatek od nieruchomości – 1% wartości nieruchomości rocznie
Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Samana
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 199,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 66
Miejscowość : Las Terrenas
Pokoje : 2
Sypialnie : 1
Łazienki : 1
Status : Sprzedany
Numer oferty : 5189

Funkcje

Klimatyzacja
Miejsce parkingowe
Balkon/taras
Basen
Winda
Osiedle zamknięte
Widok na morze
Pierwsza linia brzegowa

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki