Nowoczesne apartamenty w Cap Canie 1BR - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
240,000 $

Nowoczesne apartamenty w Cap Canie 1BR

Atrakcyjna nieruchomość znajduje się w Cap Canie. Budowa projektu rozpocznie się w kwietniu 2023 r. a planowane ukończenie jest na luty 2025 r. Apartamenty zlokalizowane są 500 metrów od plaży. Deweloper zadbał, aby właściciele apartamentów mieli transport na plażę. Mieszkania na wyższych kondygnacjach będą miały widok na morze.

Apartamenty zostaną wykończone w tak zwanej białej linii. Oznacza to, że otrzymujemy w pełni wykończoną kuchnię oraz łazienkę. Bliżej ukończenia budowy, deweloper przygotuje pakiety meblowe, które wykończą nieruchomość pod klucz. Cena czynsz wynosi 2 USD/m2 i pokryje również cenę gazu oraz wody. Do każdego apartamentu zostanie przydzielone jedno miejsce parkingowe. Deweloper proponuje również usługę administracyjną. Koszt wyniesie 25% z każdego najmu.

Okolica jest niezwykle atrakcyjna. Projekt znajduje się zaledwie 15 minut od lotniska w Punta Cana. Co więcej, na teren osiedla wjazd mają jedynie właściciele nieruchomości. Na jego terenie znajduje się pole golfowe położone tuż przy Oceanie, laguna, jeziora z krystalicznie czystą wodą, marina, z której wypływają łodzie na Saonę i Catalinę. To również miejsce, gdzie można uprawiać jeździectwo konne.

Forma płatności jest następująca:

Rezerwacja – 5000 USD
I transza, po podpisaniu umowy – 25% wartości nieruchomości
W trakcie trwania budowy – 55% rozłożone na transze
Przy oddaniu – 20%

W Dominikanie właściciele apartamentów rynku pierwotnego mogą skorzystać ze specjalnego prawa podatkowego (CONFOTUR), które umożliwia zwolnienie od zobowiązań podatkowych, takich jak:
🖊 podatek transferowy od praw do nieruchomości (3% kwoty wartość nieruchomości)
🖊 podatek od nieruchomości – 1% wartości nieruchomości rocznie
Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 240,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 74
Miejscowość : Cap Cana
Pokoje : 2
Sypialnie : 1
Łazienki : 2
Status : Dostępny
Numer oferty : 4992

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Miejsce parkingowe
Balkon/taras
Basen
Ogródek
Osiedle zamknięte
Przy polach golfowych
Do 1 km do morza

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki