Nowy projekt Punta Cana - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
520,000 $

Nowy projekt Punta Cana

W regionie Punta Cana powstaje nowoczesny apartamentowiec, który obok posiadać będzie budynki biurowe z różnego rodzaju udogodnieniami

Zdecydowanie najbardziej charakterystycznym elementem projektu będzie największy na Karaibach basen, o powierzchni 9600m2. Właściciele mieszkań będą mieli możliwość korzystania z restauracji, siłowni, supermarketu, które znajdować się będą na strzeżonym osiedlu.

Drugą ogromną zaletą nieruchomości będzie odległość od plaży, która wynosić będzie jedynie 700m. Okolica projektu jest równie atrakcyjna, ponieważ w okolicy znajdować się będą liczne restauracje, bary oraz sklepy.

W Dominikanie właściciele apartamentów rynku pierwotnego mogą skorzystać ze specjalnego prawa podatkowego (CONFOTUR), które umożliwia zwolnienie od zobowiązań podatkowych, takich jak:
🖊 podatek transferowy od praw do nieruchomości (3% kwoty wartość nieruchomości)
🖊 podatek od nieruchomości – 1% wartości nieruchomości rocznie
Deweloper stworzył bardzo korzystne warunki płatności. Opłata rezerwacyjna wynosi 5000 USD, przy podpisaniu umowy należy wpłacić 20% wartości (pomniejszone o opłatę rezerwacyjną), w trakcie realizacji inwestycji 60 % i dopiero przy odbiorze apartamentu ostatnie 20%. Przewidywany termin oddania inwestycji to kwiecień 2024 rok.
Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 520,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 371
Miejscowość : Bavaro
Pokoje : 4
Sypialnie : 3
Łazienki : 3
Status : Sprzedany
Numer oferty : 3087

Funkcje

Dwupoziomowe
Oddzielna kuchnia
Balkon/taras
Basen
Winda
Osiedle zamknięte
Do 1 km do morza

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki