282,000 $

Osiedle duplexów nad Morzem Karaibskim

Nowy projekt domków położony nad malowniczym Morzem Karaibskim, które zachwyca za każdym razem tak samo. To nowoczesne osiedle 12 duplexów to idealne rozwiązanie dla osób chcących przezimować w Dominikanie, ale też możliwość zainwestowania w nieruchomość, która na pewno przyniesie nam atrakcyjny zwrot. Planowany termin wybudowania domów to grudzień 2023.

Nieruchomość będzie dwupoziomowa o łącznej powierzchni 178m2. Na parterze znajdować się będzie przestronny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią. Na górze znajdować się będzie część sypialniana z 3 pokojami. Główna sypialnia będzie miała wyjście na balkon oraz swoją łazienkę. Z salonu będzie wyjście na podwórko z tarasem o powierzchni 30m2 i basenem. Powierzchnia ogrodu może różnić się rozmiarem w zależności od wybranego domu, natomiast najmniejsza będzie miała 300m2.

Na osiedlu deweloper planuje wybudować ścieżki do spacerów pośród karaibskiej roślinności, boiska wielofunkcyjne, mini kino letnie oraz restaurację. W okolicy znajduje się dużo mniejszych i większych restauracji, w których wieczorami grana jest muzyka na żywo. Pobliska plaża oddalona jest około 10 minut pieszo od osiedla. Z pobliskiej miejscowości można dostać się również na dwie malownicze dominikańskie wyspy.

W Dominikanie właściciele apartamentów rynku pierwotnego mogą skorzystać ze specjalnego prawa podatkowego (CONFOTUR), które umożliwia zwolnienie od zobowiązań podatkowych, takich jak:
🖊 podatek transferowy od praw do nieruchomości (3% kwoty wartość nieruchomości)
🖊 podatek od nieruchomości – 1% wartości nieruchomości rocznie
Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Bayahibe – La Romana
Rodzaj nieruchomości : Dom/Willa
Cena : 282,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 178
Działka (m2) : 300
Miejscowość : Bayahibe
Pokoje : 4
Sypialnie : 3
Łazienki : 2
Status : Dostępny
Numer oferty : 3378

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Miejsce parkingowe
Dwupoziomowe
Balkon/taras
Basen
Ogródek
Osiedle zamknięte
Do 1 km do morza

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemyWyrażam zgodę na gromadzenie przez tę witrynę mojego imienia i nazwiska, adresu e-mail i telefonu.

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemyWyrażam zgodę na gromadzenie przez tę witrynę mojego imienia i nazwiska, adresu e-mail i telefonu.

Compare Listings

Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki