Pierwsza linia brzegowa na Samanie - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
260,000 $

Pierwsza linia brzegowa na Samanie

Nowy projekt na Półwyspie Samana położony w okolicach Las Terrenas. Projekt zlokalizowany będzie 30 minut od międzynarodowego lotniska Juana Bosh’a. Na terenie projektu znajdować się będzie naturalny basen, SPA&siłownia, boiska do tenisa, koszykówki oraz duża ilość terenów zielonych. Kompleks będzie strzeżony 24/7. Właściciele apartamentów będą mieli możliwość korzystania z Beach Clubu przy samej plaży. Deweloper wybuduje również pasaż handlowy ze sklepami.

Kompleks zlokalizowany będzie w pierwszej linii brzegowej. Część z nich będzie posiadać widok na Ocean. W cenie otrzymujemy wykończoną łazienkę, kuchnię oraz przygotowane do umeblowania mieszkanie. Deweloper proponuje rozwiązania mieszkań z 2 lub 3 sypialniami. W kompleksie jest możliwość zakupienia również penthousów. Planowany termin oddania apartamentu to grudzień 2024 roku. Ceny zaczynają się już od 260 000 USD.

Region ten jest niezwykle malowniczy. To właśnie tutaj od stycznia do końca marca przypływają wieloryby, które można podziwiać z łodzi. Na Półwyspie znajduje się ponad 20 plaż okrzykniętych najpiękniejszymi w Dominikanie. W głębi półwyspu jest równie ciekawie. Są tutaj wodospady, jeziora oraz wzniesienia, z których podziwiać można malownicze zachody i wschody słońca. Pozostaje jeszcze duża część plaż oraz miejsc nieznanych dla przeciętnego turysty. Panują tutaj świetne warunki do snorkelingu, nurkowania oraz do uprawiania sportów wodnych.

Deweloper stworzył korzystne warunki płatności. Mamy kilka możliwości:

  • Rezerwacja, 20% w ciągu miesiąca, 40% podczas budowy oraz 40% podczas odbioru.
  • Rezerwacja, 20% w ciągu miesiąca, 60% podczas budowy oraz 20% podczas odbioru.
  • Jest też możliwość wpłat w innej formie.
W Dominikanie właściciele apartamentów rynku pierwotnego mogą skorzystać ze specjalnego prawa podatkowego (CONFOTUR), które umożliwia zwolnienie od zobowiązań podatkowych, takich jak:
🖊 podatek transferowy od praw do nieruchomości (3% kwoty wartość nieruchomości)
🖊 podatek od nieruchomości – 1% wartości nieruchomości rocznie
Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Las Terrenas
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 260,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 152
Miejscowość : Las Terrenas
Pokoje : 3
Sypialnie : 2
Łazienki : 2
Status : Sprzedany
Numer oferty : 3298

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Miejsce parkingowe
Balkon/taras
Basen
Osiedle zamknięte
Widok na morze
Pierwsza linia brzegowa

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki