Umeblowane apartamenty nieopodal Morza Karaibskiego 2BR - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
163,500 $

Umeblowane apartamenty nieopodal Morza Karaibskiego 2BR

Nowy projekt apartamentów położonych w południowej części wschodniego wybrzeża, nad Morzem Karaibskim. 68 apartamentów, w tym 12 dwupoziomowych mieszkań (penthouse) znajdować się będzie w 10 budynkach, przy których powstanie basen.

Udogodnieniami kompleksu będą 3 baseny dla dorosłych i jeden dla dzieci. Na wejściu do kompleksu powstanie recepcja. Budynki otoczy tropikalna zieleń. Właściciele apartamentów będą mogli korzystać z 8 miejsc na grilla oraz baru znajdującego się zaraz przy apartamentach. Do każdego apartamentu zostało przydzielone jedno miejsce parkingowe. Oprócz tego do dyspozycji właścicieli będzie Country Club. Będzie tam SPA, mini golf, sztuczne jeziorko, boiska do padla i tenisa oraz miejsce do relaksu.

Wszystkie apartamenty w cenie zakupu otrzymają pełne umeblowanie oraz klimatyzację. Ogromną zaletą nieruchomości jest odległość od plaży. Właściciele nieruchomości mogą dotrzeć nad Morze Karaibskie w niecałe 15 minut pieszo.

Tego typu apartamenty to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających apartamentu wakacyjnego oraz dla osób poszukujących apartamentu, który przyniesie wysoką stopę zwrotu.

Szczegóły

Region : Bayahibe – La Romana
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 163,500 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 108
Miejscowość : Bayahibe-Dominicus
Pokoje : 4
Sypialnie : 2
Łazienki : 2
Status : Sprzedany
Numer oferty : 4057

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki