Apartament El Cortecito – 2 sypialnie
- Idealny jako wakacyjny apartament lub inwestycja pod wynajem krótkoterminowy.

Galeria
Opis nieruchomości
Przedstawiamy kolejny projekt w nowej części popularnego osiedla El Cortecito. Znajduje się w popularnej dla turystów dzielnicy – El Cortecito. Zaledwie 12 minut od kompleksu znajduje się malownicza plaża Bavaro.
Obiekt składa się z 3 budynku po 25 apartamentów. Wszystkie mieszkania będą miały 2 sypialnie od 104m2 do 112m2. Penthouse na ostatnim piętrze będą miały prywatne wyjście na dach – solarium.
Budowa się już zaczęła. Oddanie całości kompleksu jest zaplanowane na kwiecień 2026 roku. Udogodnieniami kompleksu jest basen, miejsce na grilla, lobby, ochrona i winda w każdym budynku. Apartamenty zostaną wykończone w tak zwanej białej linii. Kupujący otrzymuje w pełni wykończoną kuchnię, łazienkę oraz przygotowanie mieszkanie do umeblowania.
Projekt jest na etapie uzyskiwania ulgi CONFOTUR. Zwalnia ona kupujących z jednorazowego podatku transferowego – 3% wartości nieruchomości oraz z podatku od nieruchomości – 1% od nadwyżki 170 000 USD. Każdy apartament będzie miał wyznaczone swoje miejsce parkingowe.
Szczegóły
- Region: Bavaro / Punta Cana
- Rodzaj nieruchomości: Apartament
- Cena: $195271
- Rynek: Pierwotny
- Powierzchnia (m2): 104
- Pokoje: 3
- Sypialnie: 2
- Łazienki: 2
- Status: Dostępny
- Numer oferty: 005
Udogodnienia
- Klimatyzacja
- Miejsce parkingowe naziemne
- Oddzielna kuchnia
- Balkon / Taras
- Basen
- Winda
- Osiedle zamknięte
- Siłownia / Fitness
- Lobby
- Plac zabaw dla dzieci
- Basen dla dzieci
- Ochrona 24/7
- Strefa BBQ / Grill
Lokalizacja nieruchomości
Opinie klientów
Kontakt z agentem

