266,000 $

Apartament 1 BR – spektakularny nowy projekt 2023 nad Morzem Karaibskim

Apartament 1 BR – spektakularny nowy projekt 2023 nad Morzem Karaibskim – to wyjątkowa szansa dla każdego, kto kocha słońce, białe plaże oraz szum morza i liści palm. W naszej ofercie znalazł się apartament w niezwykłej lokalizacji, jedynej w swoim rodzaju w Dominikanie i śmiało można powiedzieć na całych Karaibach. Ponieważ położony jest nad Morzem Karaibskim zapewni wyjątkowe chwile i pozwali cieszyć się luksusem tego pięknego miejsca.

Deweloper w cenie apartamentu zapewnia pełne wykończenie wnętrz oraz wyposażenie w meble w standardzie na dołączonych wizualizacjach.

Kupowanie nieruchomości w Dominikanie to świetny sposób na inwestycję! Piękne plaże, słoneczna pogoda i cudowni ludzie czynią z tego miejsca idealne miejsce do osiedlenia się. Niskie podatki, atrakcyjne oferty kredytowe oraz bezpieczeństwo finansowe to tylko kilka powodów, dla których warto tu inwestować

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Jesteśmy laureatami bądź byliśmy nominowani do nagród jako najwięksi sprzedawcy nieruchomości na rynku zagranicznym za 2022 rok.  Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Nie czekaj długo i skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Szczegóły

Region : Bayahibe – La Romana
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 266,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 63
Miejscowość : Bayahibe-Dominicus
Pokoje : 2
Sypialnie : 1
Łazienki : 1
Status : Dostępny
Numer oferty : 5309

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki