380,000 $

Apartamenty – Cocotal Golf & Country Club

Inwestycja, która została zaprojektowana tak, aby dać Ci jedyne w swoim rodzaju przeżycia, łącząc design i estetykę z naturą. Najwyższy poziom komfortu i przestrzenie zaprojektowane, aby zapewnić poczucie wolności, której szukasz wewnątrz ekskluzywnej społeczności Cocotal Golf and Country Club.

40 ekskluzywnych apartamentów zlokalizowanych w prestiżowym Cocotal Golf & Country Club. To jedna z ciekawszych inwestycji w całym rejonie Punta Cana/Bavaro. Fantastyczne widoki na rzekę, jeziorka i wspaniałą zieleń oraz cudowne pole golfowe dodaje smaku osiedlu.

Właściciele nieruchomości mogą korzystać z położonego na przeciwko osiedla kompleksu hotelowego Melia (plaża, baseny oraz centrum sportowo-rekreacyjne).

Jose Pepe Gancedo był odpowiedzialny za projekt 27 dołkowego pola golfowego, który znajduje się wewnątrz tego zamkniętego osiedla.

Do dyspozycji właścicieli jest też prywatna plaża przy Fuego Beach Club z doskonałym jedzeniem i wspaniałą atmosferą od której warto zacząć każdy dzień.

Przy zakupie na tym osiedlu będziesz mógł skorzystać z prawa CONFOTUR zwalniającego z płacenia podatku od nieruchomości przez 15 lat!

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 380,000 $
Powierzchnia (m2) : 191
Miejscowość : Bavaro
Pokoje : 3
Sypialnie : 2
Łazienki : 2
Status : Dostępny
Numer oferty : 1567

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Umeblowanie
Garaż
Miejsce parkingowe
Oddzielna kuchnia
Balkon/taras
Basen
Ogródek
Winda
Osiedle zamknięte
Przy polach golfowych
Do 1 km do morza

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki