Dom przy polu golfowym - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
675,000 $

Dom przy polu golfowym

Dom położony jest na jednym ze strzeżonych osiedli przy samym polu golfowym. To niewątpliwie nieruchomość przeznaczona dla fanów tego sportu, ale nie tylko. Taka nieruchomość pozwoli cieszyć się pełnią Karaibów oraz pozwoli wypocząć wśród bujnej zielonej przyrody.

Nieruchomość składa się z 3 pokoi oraz 3 łazienek. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Do dyspozycji właścicieli jest basen znajdujący się w ogrodzie oraz taras. Dom jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania. W przedniej części nieruchomości znajduje się podjazd z miejscem parkingowym.

Właściciele apartamentów będą mieli możliwość korzystać z infrasturyktury osiedla, a w tym basenu, restauracji&baru, boisk do tenisa i padla oraz pola golfowego. Co więcej otrzymają oni oddzielną przepustkę do używania infrastruktury pobliskiego hotelu Melia. Lotnisko w Punta Cana znajduje się jedynie 25 minut od nieruchomości.

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Dom/Willa
Cena : 675,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 256
Miejscowość : Bavaro
Pokoje : 4
Sypialnie : 3
Łazienki : 3
Status : Sprzedany
: $
Numer oferty : 3336

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Umeblowanie
Miejsce parkingowe
Balkon/taras
Basen
Ogródek
Osiedle zamknięte
Przy polach golfowych

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki