Kompleks apartamentów niedaleko plaży 1BR - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
139,000 $

Kompleks apartamentów niedaleko plaży 1BR

Jest to idealna nieruchomość dla osób szukających swojego miejsca w egzotycznym kraju. Kompleks będzie znajdować się na strzeżonym osiedlu niedaleko pola golfowego. Jest to dodatkowy atut jeżeli zdecydujemy się na wynajem tego mieszkania. Może być ono potraktowane jako produkt inwestycyjny. Ogromny potencjał miejscowości powoduje, że mieszkania w tym regionie przynoszą wysoką stopę zwrotu. Położone 25 minut od lotniska w Punta Cana czyni je jeszcze atrakcyjniejszym.

Wszystkie apartamenty w kompleksie będą posiadać 1 sypialnie. Rozpiętość powierzchni wahać się będzie między 54 a 118m2. Cena za najmniejsze mieszkania wynosić będzie 139 000 USD, a za największe 244 000 USD. W cenie apartamentu otrzymują Państwo w pełni wykończoną kuchnię, łazienkę oraz przygotowane mieszkanie do umeblowania. Deweloper każdy apartament wyposaży w klimatyzację. Udogodnieniami kompleksu będzie siłownia, windy, basen, jacuzzi, boiska do tenisa oraz plac zabaw dla dzieci. Cały kompleks będzie oczywiście strzeżony oraz będzie miał monitoring.

Planowany termin ukończenia bloku A to czerwiec 2023 r., bloku C – grudzień 2024 r. i bloku D  – czerwiec 2025 r. Standardowy plan płatności przygotowany przez dewelopera wygląda następująco (jest on elastyczny i możemy go dla Państwa negocjować):

5000 USD – rezerwacja
20% podczas podpisania umowy
60% rozłożone na transze w trakcie budowy
20% przy odbiorze apartamentu

W Dominikanie właściciele apartamentów rynku pierwotnego mogą skorzystać ze specjalnego prawa podatkowego (CONFOTUR), które umożliwia zwolnienie od zobowiązań podatkowych, takich jak:

  •  podatek transferowy od praw do nieruchomości (3% kwoty wartość nieruchomości)
  •  podatek od nieruchomości – 1% wartości nieruchomości rocznie

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 139,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 54
Miejscowość : Bavaro
Pokoje : 2
Sypialnie : 1
Łazienki : 1
Numer oferty : 3928

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Miejsce parkingowe
Balkon/taras
Basen
Winda
Osiedle zamknięte
Przy polach golfowych

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki