315,000 $

Nieruchomość w Bavaro 400m od plaży Bavaro

Przedstawiamy Państwu nieruchomość, która zostanie oddana na początku 2024 roku. Znajduje się w centrum Bavaro, niedaleko Plaza Turquesa, która jest centrum życia w mieście. Ta doskonała lokalizacja na pewno przyczyni się do wysokiego obłożenia najmu. Niewątpliwym plusem jest odległość do plaży, która wynosi zaledwie 400 metrów. Warto podkreślić, że Bavaro znajduje się zaledwie 20 minut od międzynarodowego lotniska w Punta Cana.

Apartament oddany będzie w białej linii. Oznacza to, że w cenie otrzymujemy w pełni wykończoną kuchnię, łazienkę oraz przygotowane mieszkanie do umeblowania. Wykończenie mieszkania nie stanowi problemu. Deweloper przychodzi z propozycją pakietów meblowych, które pozwalają oddać nieruchomość pod klucz.

Osiedle będzie w pełni strzeżone. Na terenie znajduje się basen, obiekt jest strzeżony 24h/7. Do dyspozycji właścicieli jest siłownia oraz miejsce na grilla. W obiekcie znajdować się będzie lounge bar, w którym będzie można odpocząć oraz skorzystać z oferty gastronomicznej.

Ogromną zaletą nieruchomości jest to, że posiada CONFOTUR. Jest to prawo zwalniające z podatku transferowego PCC (3%) oraz z podatku od nieruchomości (1%) przez 15 lat.

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Jesteśmy laureatami bądź byliśmy nominowani do nagród jako najwięksi sprzedawcy nieruchomości na rynku zagranicznym za 2022 rok.  Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Kup nieruchomość w Dominikanie! Zarabiaj na wynajmu lub ciesz się latem, kiedy w Polsce trwa zima!

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 315,000 $
Rynek : Wtórny
Powierzchnia (m2) : 151
Miejscowość : Bavaro
Pokoje : 4
Sypialnie : 3
Łazienki : 2
Status : Dostępny
Numer oferty : 6017

Funkcje

Klimatyzacja
Balkon/taras
Winda
Osiedle zamknięte
Do 1 km do morza

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki