Przepiękna willa przy polu golfowym - Nieruchomości na Dominikanie • Casa-Dominicana.com
1,300,000 $

Przepiękna willa przy polu golfowym

Przepiękna posiadłość wybudowana na strzeżonym osiedlu przy samym polu golfowym. Jedyna w swoim rodzaju, zachwyca nowoczesnym wykończeniem oraz swoją przestronnością. Mieszkanie jest dwupoziomowe i w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania.

Zaprezentowana willa ma 5 pokoi oraz 1 mały pokój dla służby, przestronny salon i oddzielną kuchnię. Każdy pokój posiada własną łazienkę. Z dwóch pokoi jest wyjście na balkon, z którego podziwiać można przyrodę osiedla oraz pole golfowe. Willa oddzielona jest od innych domów naturalnym płotem uformowanym z palm. Niewątpliwą zaletą jest duża działka, na której znajduje się basen. Cała willa jest klimatyzowana

Właściciele willi będą mieli możliwość korzystać z udogodnień osiedla, a w tym basenu, boisk do padla i tenisa, restauracji&baru, siłowni oraz z pola golfowego. Oprócz tego będą mogli używać infrastrukturę hotelu Melia, który znajduje się nieopodal. Z willi, do lotniska w Punta Cana dojedziemy w 25 minut.

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Dom/Willa
Cena : 1,300,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 656
Miejscowość : Bavaro
Pokoje : 7
Sypialnie : 5
Łazienki : 5
Status : Sprzedany
Numer oferty : 3314

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Umeblowanie
Garaż
Miejsce parkingowe
Dwupoziomowe
Balkon/taras
Basen
Ogródek
Osiedle zamknięte
Przy polach golfowych

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemy


    Administratorem danych osobowych jest Casa-Dominicana. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

    Compare Listings

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki